Televizyonda Spor Canlı Maç İzle

10Haz/120

Televizyonda Spor (10 Haziran 2012)

10:30 Türkiye - Küba / NTV Spor (Voleybol World Grand Prix)
13:00 Japonya - İran / Eurosport 2 (Voleybol World Grand Prix)
15:15 Fransa Bisiklet Turu 7.Etap / Eurosport
15:30 Extreme Sailing / TRT Spor
16:00 Rafael Nadal - Novak Djokovic / NTV Spor - Eurosport ( Roland Garros final)
19:00 İspanya - İtalya / TRT 1 (Euro 2012)
21:00 Kanada Grand Prix / Smart Spor (Formula 1)
21:45 İrlanda - Hırvatistan / TRT 1( Euro 2012)

Kategori: Genel Yorum yok
9Haz/120

Televizyonda futbol 2012 Avrupa Şampiyonası

Avrupa Şampiyonası boyunca TRT uyduda şifreye girecek. Şimdiden önleminizi alın. Dsmart, Digitürk ve Karasal yayın etkilenmeyecek.

TRT'de Şifreleme Sistemi BİSS KEY olacak. Şifre: Key Değeri : 10000000000000 (eğer 12 hane varsa key değeri 100000000000 olmalıdır.)

Grup Maçları
A Grubu
12/06 19:00 Yunanistan Çek Cumhuriyeti TRT
- 21:45 Polonya Rusya TRT
16/06 21:45 Çek Cumhuriyeti Polonya TRT
- 21:45 Yunanistan Rusya TRT
B Grubu
09/06 19:00 Hollanda Danimarka TRT
- 21:45 Almanya Portekiz TRT
13/06 19:00 Danimarka Portekiz TRT
- 21:45 Hollanda Almanya TRT
17/06 21:45 Portekiz Hollanda TRT
- 21:45 Danimarka Almanya TRT
C Grubu
10/06 19:00 İspanya İtalya TRT
- 21:45 İrlanda Hırvatistan TRT
14/06 19:00 İtalya Hırvatistan TRT
- 21:45 İspanya İrlanda TRT
18/06 21:45 Hırvatistan İspanya TRT
- 21:45 İtalya İrlanda TRT
D Grubu
11/06 19:00 Fransa İngiltere TRT
- 21:45 Ukrayna İsveç TRT
15/06 19:00 Ukrayna Fransa TRT
- 21:45 İsveç İngiltere TRT
19/06 21:45 İngiltere Ukrayna TRT
- 21:45 İsveç Fransa TRT
Kategori: Genel Yorum yok
10May/120

Televizyonda Futbol (8 Mayıs – 13 Mayıs 2012)

8 Mayıs 2012 Salı
22:00 Liverpool - Chelsea (LigTV 2)

9 Mayıs 2012 Çarşamba
21:45 Athletic Bilbao - Atletico Madrid (NTV)

10 Mayıs 2012 Perşembe
18:30 Hollanda U17 - Poonya U17 (Eurosport)
18:30 Belçika U17 - Slovenya U17 (Eurosport)
20:30 Almnaya U17 - Fransa U17 (Eurosport)
20:30 İzlanda U17 - Gürcistan U17 (Eurosport)

11 Mayıs 2012 Cuma
20:00 Besiktas - Trabzonspor (Lig TV)

12 Mayıs 2012 Cumartesi
16:00 İst.Bşbspor - Bursaspor (LigTV 2)
16:00 Sivasspor - Eskişehirspor (LigTV 3)
16:00 Karşıyaka - G.Antep BŞB (TRT 1)
16:00 Sakaryaspor - Giresunspor (TRT 3 Spor)
19:00 Fenerbahce - Galatasaray (Lig TV)
21:00 Bayern Munchen - Borussia Dortmund (TRT Spor) (Almanya Kupası Finali)
23:00 R.Betis - Barcelona (NTV)

13 Mayıs 2012 Pazar
14:00 TKİ Tavşanlı - Erciyesspor (TRT 6)
16:00 Bucaspor - Kasımpaşa (TRT 3 Spor)
16:00 Konyaspor - Elazığspor (TRT Anadolu)
16:00 Ç.Rizespor - Akhisarspor (TRT 1)
16:00 Juventus - Atalanta (Euro Futbol)
17:00 West Bromwich Albion - Arsenal (Lig TV)
17:00 Man. City - QPR (LigTV 2)
17:00 Sunderland - Man Utd (LigTV 3)
21:00 R.Madrid - Mallorca (NTV)
21:45 Catania - Udinese (Smart Spor)
21:45 Lazio - Inter (Euro Futbol)
22:00 PSG - Rennes (LigTV)
22:00 Montpellier - Lille (LigTV 3)
22:00 Santos - Guarani (LigTV 2)

Kategori: Genel Yorum yok
3May/120

Televizyonda Futbol ( 3 Mayıs – 6 Mayıs 2012)

3 Mayis 2012 Perşembe
18:00 Bursaspor - Eskisehirspor (LigTV2)
20:00 Beşiktaş - Fenerbahce (LigTV)

4 Mayis 2012 Cuma
15:00 Polonya U17 - Belcika U17 (Eurosport)
19:30 Gürcistan U17 - Almanya U17 (Eurosport)
21:15 Slovenya U17 - Hollanda U17 - (Eurosport)

5 Mayıs 2012 Cumartesi
16:30 Borussia Dortmund - Freiburg (TRT Haber)
16:30 FC Cologne - Bayern Munich (TRT HD)
19:15 Chelsea - Liverpool (NTVSpor)
21:45 Roma - Catania (Ictimai TV)
22:00 Granada - Real Madrid (NTVSpor)

6 Mayıs 2012 Pazar
14:00 Elazispor - Bucaspor (TRT 3)
14:00 Adanaspor - Kartalspor (TRT 6)
14:00 Boluspor - Caykur Rizespor (TRT Avaz)
14:00 Göztepe - Konyaspor (TRT Anadolu)
15:30 Newcastle United - Manchester City (Ligtv3)
16:00 Udinese - Genoa (Dsmart Spor)
16:00 Cagliari - Juventus (Euro Futbol)
19:00 Galatasaray - Beşiktaş (LigTV)
19:00 Trabzonspor - Fenerbahçe (LigTV2)
21:45 Inter - Milan (Euro Futbol)

Kategori: Genel Yorum yok
28Nis/120

Televizyonda Futbol (28 Nisan – 2 Mayıs 2012)

28 Nisan 2012 Cumartesi
15:00 İstanbul BB - Sivasspor (LigTV)
16:30 Kaiserslautern - Borussi Dortmund (TRT Haber)
17:00 Wigan - Newcastle United (LigTV 2)
17:00 Stoke City - Arsenal (LigTV 3)
19:00 Trabzonspor - Galatasaray (LigTV)
19:30 Norwich City - Liverpool (LigTV 2)

29 Nisan 2012 Pazar
13:00 Real Madrid - Sevilla (NTVSpor)
14:00 Ç.Rizespor - Giresunspor (TRT AVAZ)
14:00 Bucaspor - Göztepe (TRT WEB TV)
14:00 Denizlispor - Akhisar Bld.Spor (TRT 6)
14:00 Tavşanlı Linyitspor - Elazığspor (TRT SPOR)
14:00 Konyaspor - Adanaspor (TRT ANADOLU)
14:00 Karşıyaka - Boluspor (TRT WEB TV)
14:00 Kasımpaşa - K.Erciyesspor (TRT WEB TV)
17:00 Sakaryaspor - Güngörenspor (TRT 1)

Kaynak: http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=86626#ixzz1tNlOFREx
15:00 Eskişehirspor - Bursaspor (LigTV)
17:00 Zaragoza - A.Bilbao (NTVSpor)
18:00 Rennes -Ajaccio (LigTV 2)
18:00 Tottenham - Blackburn (LigTV 3)
19:00 Fenerbahce - Besiktas (LigTV)
22:00 PSG - Lille (LigTV 3)
22:30 Rayo Vallecano - FC Barcelona (NTVSpor)

30 Nisan 2012 Pazartesi
22:00 Manchester City - Manchester United (LigTV 3)
00:30 Real Betis - Atletico Madrid (NTVSpor, Bant)

2 Mayıs 2012 Çarşamba
19:00 Atletico Madrid - Real Sociedad (NTVSpor)
21:00 Barcelona - Malaga (NTVSpor)
21:00 A.Bilbao - Real Madrid (NTVSpor)

(Tribundergi)

Kategori: Genel Yorum yok
20Nis/120

Televizonda Futbol (17 – 22 Nisan 2012)

17 Nisan 2012 Salı
 21:45 Bayern München - Real Madrid (Star)
 
 18 Nisan 2012 Çarşamba
 19:30 Toulouse - Lyon (Lig TV3)
 21:45 Chelsea - Barcelona (Euro Futbol)
 
 19 Nisan 2012 Perşembe
 22:05 Atletico Madrid - Valencia (Star)
 22:05 Sporting Lizbon - Athletic Bilbao (Euro Futbol)
 
 20 Nisan 2012 Cuma
 21:30 Mainz - Wolfsburg (TRT HD)
 
 21 Nisan 2012 Cumartesi
 14:45 Arsenal - Chelsea (Lig TV3)
 16:30 Werder Bremen - Bayern Münih (TRT Haber)
 19:00 Sporting Gijon - Rayo Vallecano (NTVSpor)
 19:00 Chievo - Udinese (Euro Futbol)
 19:00 Trabzonspor - Beşiktaş (LigTV)
 19:30 B.Dortmund - B.Mönchengladbach (TRT Haber)
 20:00 Montpellier - Valenciennes (Lig TV3)
 21:00 Barcelona - Real Madrid (NTVSpor)
 22:00 Bordeaux - Marsilya (Lig TV3)
 23:00 Sevilla - Levante (NTVSpor)
 
 22 Nisan 2012 Pazar
 14:00 Akhisar Bld. - Kartalspor (TRT 1)
 14:00 Elazığspor - K.Erciyesspor (TRT 6)
 14:00 Göztepe - T.Linyitspor (TRT Anadolu)
 16:00 Milan - Bologna (Euro Futbol)
 16:30 Ausburg - Schalke 04 (TRT Haber & TRT HD)
 18:00 Wolverhampton - Man. City (Lig TV3)
 18:30 Hannover 96 - SC Freiburg (TRT HD)
 19:00 Galatasaray - Fenerbahçe (LigTV)
 19:00 Atletico Madrid - Espanyol (NTVSpor)
 21:45 Juventus - Roma (Euro Futbol)
 22:15 Lyon - Lorient (Lig TV3)
 22:30 Valencia - Real Betis (NTVSpor)

Kategori: Genel Yorum yok
24Mar/120

Televizyonda futbol (20 – 26 Mart 2012)

20 Mart Salı
13:00 Bugsaşspor - Bursaspor (A Haber)
20:30 Galatasaray - Sivasspor (atv)
21:45 Juventus - Milan (TRT 3)
22:00 Barcelona - Granada (NTV Spor)
22:00 Blackburn - Sunderland (Ligtv 2)

21 Mart Çarşamba
18:00 Çaykur Rizespor - KDÇ Karabükspor (A Haber)
18:00 Antalyaspor - Trabzonspor (atv)
21:00 Eskişehirspor - Kasımpaşa (A Haber)
21:00 Fenerbahçe - Samsunspor (atv)
21:00 Atletico Madrid - Athletic Bilbao (NTV Spor)
21:45 Napoli - Siena (TRT 3)
21:45 Manchester City - Chelsea (Ligtv 3)
22:00 QPR - Liverpool (Ligtv 2)
22:00 Everton - Arsenal (Ligtv)
23:00 Villarreal - Real Madrid (NTV Spor)

22 Mart Perşembe
13:00 Boluspor - Beşiktaş (A Haber)
20:00 Kayserispor - İstanbul BB (A Haber)

23 Mart Cuma

21:30 Wolfsburg - Hamburg (TRT HD)

24 Mart Cumartesi
13:30 Güngörenspor - Konyaspor (TRT 3)
14:15 CSKA Moskova - Lokomotiv Moskova (Ligtv)
14:45 Chelsea - Tottenham (Ligtv 2)
16:30 Bayern Münih - Hannover 96 (TRT Haber)
17:00 Liverpool - Wigan Athletic (Ligtv 2)
18:00 Çaykur Rizespor - Kartalspor (TRT Anadolu)
19:00 Mallorca - Barcelona (NTV Spor)
19:00 Fenerbahçe - Bursaspor (Ligtv)
19:30 Schalke 04 - Bayer Leverkusen (TRT HD)
19:30 Stoke City - Manchester City (Ligtv 3)
20:00 Montpellier - St.Ettienne (Ligtv 2)
21:00 Real Madrid - Real Sociedad (NTV Spor)
22:00 Valenciennes - Rennes (Ligtv 2)

25 Mart Pazar

13:00 Zaragoza - Atletico Madrid (NTV Spor)
13:30 Akhisar Belediyespor - Kayseri Erciyesspor (TRT 3)
13:30 Sakaryaspor - Göztepe (TRT 1)
15:30 Stuttgart - Nürnberg (TRT Haber)
15:30 Eskişehirspor - Gaziantepspor (Ligtv)
15:30 KDÇ Karabükspor - Kayserispor (Ligtv 2)
15:30 Manisaspor - Sivasspor (Ligtv 3)
15:30 MKE Ankaragücü - Antalyaspor (Salon 1/Discovery)
15:30 Samsunspor - Mersin İdman Yurdu (Salon 2/İZ Tv)
15:30 Orduspor - Gençlerbirliği (Salon 3/National Geographic)
16:00 Karşıyaka - Denizlispor (TRT Anadolu)
16:00 Gaziantep BŞB - Kasımpaşa (TRT 6)
18:00 Toulouse - Auxerre (Ligtv 2)
18:00 WBA - Newcastle United (Ligtv 3)
19:00 Adanaspor - Elazığspor (TRT 3)
19:00 Galatasaray - Trabzonspor (Ligtv)
22:00 Corinthians - Palmerias (Ligtv 2)
22:00 PSG - Bordeaux (Ligtv 3)

26 Mart Pazartesi
20:00 İstanbul BB - Beşiktaş (Ligtv)
22:00 Manchester United - Fulham (Ligtv 3)

Kategori: Genel Yorum yok
2Mar/120

Televizyonda Futbol (28 Şubat – 5 Mart 2012)

28 Şubat Salı
21:00 Bosna Hersek - Brezilya (TRT 3)

29 Şubat Çarşamba
14:00 Türkiye U21 - Danimarka U21 (NTV Spor)
20:30 Türkiye - Slovakya (A Haber)
21:30 İsviçre - Arjantin (S Haber)
22:00 İngiltere - Hollanda (NTV Spor)
22:30 İspanya - Venezuela (TRT 3)

3 Mart Cumartesi
13:00 MKE Ankaragücü - Eskişehirspor (Ligtv)
13:30 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Çaykur Rizespor (TRT 3)
14:45 Liverpool - Arsenal (Ligtv 3)
16:00 Samsunspor - Antalyaspor (Ligtv)
16:00 Mersin İdman Yurdu - Orduspor (Ligtv 2)
16:00 Konyaspor - Denizlispor (TRT 3)
16:30 Hertha Berlin - Werder Bremen (TRT Haber)
16:30 Bayer Leverkusen - Bayern Münih (TRT HD)
17:00 Manchester City - Bolton (PL TV)
19:00 Fenerbahçe - Gençlerbirliği (Ligtv)
19:00 Kasımpaşa - Giresunspor (TRT 3)
19:30 Borussia Dortmund - Mainz (TRT HD)
20:00 Marsilya - Toulouse (Ligtv 2)
21:00 Barcelona - Sporting Gijon (NTV Spor)
22:00 Bordeaux - Nice (Ligtv 2)
23:00 Sevilla - Atletico Madrid (NTV Spor)

4 Mart Pazar
13:00 Real Zaragoza - Villarreal (NTV Spor)
13:30 Kartalspor - Sakaryaspor (TRT 3)
13:30 Elazığspor - Boluspor (TRT 1)
14:00 Newcastle United - Sunderland (PL TV)
15:00 Bursaspor - KDÇ Karabükspor (Ligtv)
15:00 Kayserispor - Manisaspor (Ligtv 2)
15:00 Gaziantepspor - İstanbul BB (Ligtv 3)
16:00 Adanaspor - Gaziantep BŞB (TRT 3)
16:00 Fulham - Wolves (PL TV)
16:30 Nürnberg - B.Mönchengladbach (TRT Haber)
18:10 Tottenham - Manchester United (Ligtv 2)
19:00 Beşiktaş - Trabzonspor (Ligtv)
19:00 Granada - Valencia (NTV Spor)
19:00 Bucaspor - Karşıyaka (TRT 3)
21:00 Santos - Corinthians (Ligtv 2)
22:00 Lorient - Rennes (Ligtv 3)
22:30 Real Madrid - Espanyol (NTV Spor)

5 Mart Pazartesi
20:00 Sivasspor - Galatasaray (Ligtv)
20:00 Göztepe - Akhisar Belediyespor (TRT 3)

Kategori: Genel Yorum yok
21Şub/120

Televizyonda Futbol (21 – 26 Şubat 2012)

21 Şubat Salı
16:00 Anzhi - Shakhtar Donetsk (TRT Avaz) Hazırlık Maçı
19:00 CSKA Moskova - Real Madrid (Star)
21:45 Napoli - Chelsea (Lider TV/Rustavi 2/Euro Futbol)

22 Şubat Çarşamba
19:00 Manchester City - Porto (Ictimai TV)
21:45 Marsilya - İnter (Lider TV/Smart Spor)
21:45 Basel - Bayern Münih (Euro Futbol)

23 Şubat Perşembe
20:00 PSV Eindhoven - Trabzonspor (Ictimai TV)
22:05 Beşiktaş - Braga (Star)

24 Şubat Cuma
20:00 Orduspor - Kayserispor (Ligtv)
21:30 B.Mönchengladbach - Hamburg (TRT HD)

25 Şubat Cumartesi
13:00 KDÇ Karabükspor - MKE Ankaragücü (Ligtv)
13:30 Akhisar Belediyespor - Adanaspor (TRT 3)
16:00 Samsunspor - Bursaspor (Ligtv)
16:00 Manisaspor - Gaziantepspor (Ligtv 2)
16:30 Köln - Bayer Leverkusen (TRT Haber)
17:00 Chelsea - Bolton Wanderers (Ligtv 3)
19:00 Çaykur Rizespor - Kayseri Erciyesspor (TRT 3)
19:00 Eskişehirspor - Fenerbahçe (Ligtv)
19:30 Manchester City - Blackburn Rovers (Ligtv 2)
19:30 Werder Bremen - Nürnberg (TRT HD)
20:00 Montpellier - Bordeaux (Ligtv 3)
21:45 Milan - Juventus
22:00 Lyon - Paris St.Germain (Ligtv 3)
23:00 Espanyol - Levante (NTV Spor)

26 Şubat Pazar
13:00 Gençlerbirliği - Sivasspor (Ligtv)
13:00 İstanbul BB - Antalyaspor (Ligtv 2)
13:30 Denizlispor - Bucaspor (TRT 1)
13:30 Boluspor - Göztepe (TRT 3)
13:30 Giresunspor - Elazığspor (TRT 6)
15:30 Arsenal - Tottenham Hotspur (Ligtv 3)
16:00 Karşıyaka - TKİ Tavşanlı Linyitspor (TRT 3)
16:00 Trabzonspor - Mersin İdman Yurdu (Ligtv 2)
16:30 Bayern Münih - Schalke 04 (TRT Haber)
17:00 Rayo Vallecano - Real Madrid (NTV Spor)
18:00 Cardiff City - Liverpool (Skytürk) Carling Kupası Finali
18:30 Borussia Dortmund - Hannover 96 (TRT HD)
19:00 Valencia - Sevilla (NTV Spor)
19:00 Sakaryaspor - Gaziantep BŞB (TRT 3)
19:00 Galatasaray - Beşiktaş (Ligtv)
21:45 Napoli - Inter
22:00 Rennes - Lille (Ligtv 3)
22:30 Atletico Madrid - Barcelona (NTV Spor)

Kategori: Genel Yorum yok
16Şub/120

Televizyonda Futbol (14 – 20 Şubat 2012)

14 Şubat Salı
19:30 Braga - Beşiktaş (Star)
21:45 Bayer Leverkusen - Barcelona (Star)
21:45 Lyon - Apoel (Euro Futbol/Rustavi 2)

15 Şubat Çarşamba
19:00 Zenit - Benfica (Euro Futbol)
19:30 Parma - Juventus (Smart Spor)
21:45 AC Milan - Arsenal (Lider TV/Rah e Farda/Rustavi 2)

16 Şubat Perşembe
20:00 Ajax - Manchester United (Ictimai TV)
22:05 Trabzonspor - PSV Eindhoven (Ictimai TV/Euro Futbol)
22:05 Porto - Manchester City (Smart Spor)

17 Şubat Cuma
20:00 Mersin İdman Yurdu - Galatasaray (Ligtv)
21:30 Hoffenheim - Mainz (TRT HD)
21:45 Inter - Bologna (Ictimai TV)

18 Şubat Cumartesi
13:00 MKE Ankaragücü - Samsunspor (Ligtv)
13:30 Kayseri Erciyesspor - Karşıyaka (TRT 3)
14:30 Chelsea - Birmingham City (NTV Spor)
16:00 Gaziantep BŞB - Akhisar Belediyespor (TRT 3)
16:00 Antalyaspor - Manisaspor (Ligtv)
16:30 Hertha Berlin - Borussia Dortmund (TRT Haber)
17:00 Everton - Blackpool (NTV Spor)
19:00 Kasımpaşa - Çaykur Rizespor (TRT 3)
19:00 Fenerbahçe - Sivasspor (Ligtv)
19:15 Sunderland - Arsenal (NTV Spor)
19:30 Freiburg - Bayern Münih (TRT HD)
20:00 Lorient - Lille (Ligtv 3)
21:00 Real Madrid - Racing Santander (NTV Spor)
21:45 Juventus - Catania (Ictimai TV)
22:00 Marsilya - Valenciennes (Ligtv 3)

19 Şubat Pazar
13:00 Gaziantepspor - Orduspor (Ligtv)
13:30 Konyaspor - Sakaryaspor (TRT 1)
13:30 Groningen - PSV Eindhoven (S Haber)
13:30 Elazığspor - Güngörenspor (TRT 3)
13:30 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Denizlispor (TRT 6)
15:30 Ajax - NEC Nijmegen (S Haber)
16:00 Göztepe - Giresunspor (TRT 3)
16:00 Kayserispor - Trabzonspor (Ligtv)
16:00 Eskişehirspor - KDÇ Karabükspor (Ligtv 2)
16:30 Schalke 04 - Wolfsburg (TRT Haber)
18:00 Bordeaux - Lyon (Ligtv 3)
18:30 Hannover 96 - Stuttgart (TRT HD)
18:30 Liverpool - Brighton (NTV Spor)
19:00 Sporting Gijon - Atletico Madrid (NTV Spor)
19:00 Adanaspor - Boluspor (TRT 3)
19:00 Beşiktaş - Gençlerbirliği (Ligtv)
21:45 Palermo - Lazio (Ictimai TV)
22:00 PSG - Montpellier (Ligtv 3)
22:30 Barcelona - Valencia (NTV Spor)

20 Şubat Pazartesi
19:00 Bucaspor - Kartalspor (TRT 3)
20:00 Bursaspor - Büyükşehir Belediyespor (Ligtv)

Kategori: Genel Yorum yok